Активісти на сесії вимагали термінового звільнення директора «Житомирводоканал»

Активісти на сесії вимагали термінового звільнення директора «Житомирводоканал»

У міській раді пообіцяли заслухати його звіт.

Житомирські активісти вимагають відставки директора комунального підприємства «Житомирводоканал» Андрія Нікітіна. Про це вони заявили у ході позачергового засідання сесії міської ради 21 серпня.

«Ми виступаємо проти продовження контракту керівнику КП «Житомирводоканал» Андрію Нікітіну та вимагаємо його відставки! Якість води у місті жахлива, усі комунікації – гнилі! Ви подивіться, що тече з наших кранів – кава! Директор не виконує свою роботу. А коли були створені робочі група з приводу викидів у річку Тетерів, то Нікітін туди не являвся. Лише один раз. І то доводилося ледь не силою затягувати на засідання.  Такого як при Нікітіні з водою у Житомирі ніколи не було! А скільки порушень при тендерних закупівлях, кримінальних справ? Всі мовчать чомусь про це. На жаль, директорами комунальних підприємств останнім часом стають особи з інших міст, які не мають відповідної освіти. Проголосуйте прямо зараз за його відставку», – заявив активіст.

За словами депутата міської ради Любові Цимбалюк, і депутатам, і громадськості було б важливо почути звіт не лише директора комунального підприємства, але й аудиторів, які проводили перевірку на КП «Житомирводоканал». А після цього приймати рішення з приводу його подальшої діяльності.

«Ця ситуація виникає не просто так… Закритість керівника комунального підприємства «Житомирводоканал» дає привід так говорити. Бо з підприємства не можна отримати відповіді на запити, чи ще якоїсь інформації. У мене викинило питання: чому керівника комунального підприємства немає на сесії? Якщо він у відпустці, то де заступник, який має бути і відповідати на усі ці запитання активістів? Призначте конкретний день, проведіть слухання. Важливо заслухати доповідь аудиторів, які проводили перевірку на водоканалі, звіт керівника підприємства. Крім того, створили наглядову раду комунального підприємства «Житомирводоканал» до якої увійшли депутати міської ради… Ви розумієте, що цим мають займатися професіонали? Фахівці комунальний сфери, представники спеціальних служб та установ. Депутати не фахівці у цих питаннях», – сказала Любов Цимбалюк.

Насамкінець у міській раді пообіцяли, що директор КП «Житомирводоканал» звітуватиметься наступного тижня.

Нагадаємо, із директором «Житомирводоканалу» продовжили контракт на 2 роки. Житомиряни просять міськраду провести незалежний аудит водоканалу.

 

 

Leave a Comment