Алея майстрів може стати окрасою Житомира, – петиція

Алея майстрів може стати окрасою Житомира, – петиція

Триває збір підписів.

Житомиряни просять створити алею майстрів та облаштувати місця для продажу виробів ручної роботи. Відповідну електронну петицію оприлюднили 23 серпня. 

“Житомир – чудове та цікаве місто, але на жаль, влада Житомира чомусь викорінює одну із найцікавіших туристичних цікавинок, а саме – алею художників та майстрів ручної роботи.
У кожному місті України місцева влада опікується, береже та пишається своїми майстрами, та на жаль не в Житомирі. Нас проганяють з вулиць та вимагають документи ФОП, який ми, майстри, не зможемо відкрити навіть при найбільшому бажанні. Так як фізично просто не встигнемо зробити багато виробів.
Для прикладу в Бердичеві місце для майстра коштує 9,87 грн, у Коростишеві оплату не беруть взагалі, Коростень – символічна плата, Кривий Ріг – безкоштовно, Полтава має власну алею майстрів на головній вулиці – безкоштовно. Західна Україна – осередок майстрів. А про райони і говорити нічого, там на майстрів чекають з нетерпінням, радістю та звісно безкоштовно.
Пропонуємо створити ще одне туристично цікаве місце для житомирян та гостей міста. Створити алею майстрів на людній вулиці Житомира (наприклад Майдан Корольова чи міський парк)та облаштувати скромні але привабливі місця для майстрів і дозволити продавати свої вироби ручної роботи на усі свята, вихідні та деякі будні дні.
Ми – окраса міста, ми цікаві для туристів і гостей міста, ми потрібні нашому місту і готові вносити символічну плату в бюджет нашого чудового Житомира”, – написала автор петиції Оксана Любченко.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, у  Житомирі відкрили фотовиставку про бойові дії на Сході.  У Малині продемонструють унікальну пересувну виставку «Блокпост пам’яті».

Leave a Comment