Анжеліка Лабунська розкритикувала неприйняття нардепами нових соціальних стандартів

Голова Житомирської обласної ради Анжеліка Лабунська критично висловилась з приводу неприйняття законопроекту № 4316 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік». Про це повідомила прес-служба обласної ради.

«Неприйняття закону № 4316це зневага народних депутатів до людей праці, пенсіонерів та інвалідів. Коли нардепи підвищують зарплати собі та своїм помічникам, то голосів для прийняття законів вистачає. Коли справа доходить до нагальних потреб людей і підвищення соціальних стандартів малозабезпечених українців, нардепи показують свою неспроможність і нехтування інтересами громади України», – прокоментувала Анжеліка Лабунська.

Під час голосування лише 163 народні обранці підтримали законопроект. Таким чином документ прийнятий не був.

«Саме встановлення соціальної справедливості та покращення життя людей мав на меті проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» № 4316», – наголосила голова обласної ради.

Довідково. Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» затверджено в середньому розміри прожиткових мінімумів, мінімальної зарплати та мінімальної пенсії, які становлять лише 47,5 – 51,8 % до розмірів за методологією 2000 року. Крім того, даним Законом зменшено суми індексації пенсій, стипендій, державної допомоги дітям-інвалідам та дітям-сиротам, необґрунтовано продовжено оподаткування пенсій та зменшено видатки на медикаменти, науково-дослідні роботи, реабілітацію інвалідів, розміри пенсій для працюючих пенсіонерів тощо.

Нагадаємо, голова обласної ради підписала розпорядження про скликання чергової сесії на 14 липня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *