Apple watch – хороший подарунок для близьких

Apple watch – хороший подарунок для близьких

На сайті y.ua/apple-watch

Розумних годинників на платформі Android Wear випущено вже багато, але жодні з них поки особливою популярністю не користуються. Вони не стали дуже популярними, тому що такі аксесуари недостатньо зручні і функціональні, як Apple Watch. Презентація останніх відбулась разом з презентацією нових айфонів, тому годинник по функціям дуже схожий на смартфон. Замовити годинник ви можете на сайті y.ua/apple-watch.

Дизайн: безліч різних варіантів

Дизайн годинника схожий з дизайном нових смартфонів, тому в парі вони будуть виглядати ідеально. У плані зовнішнього вигляду годинник існує в трьох різних варіантах – звичайний, спортивний і преміум-класу з золотим напиленням. Також можна обрати один з шести ремінців, а також один з двох розмірів дисплея – 1,5 або 1,65 дюймів. Крім того, браслет може бути у спортивному стилі, зі шкіри, або зі сталі, а замок може бути як металевий, так і на магнітах.

Особливості управління годинником

Більшість розумних годинників мають сенсорний екран, керувати яким з огляду на невеликі розміри досить проблематично. Тому в Apple Watch був використаний трохи інший механізм: збоку на корпусі є коліщатко, що дуже схоже на те, яким оснащуються всі механічні годинники. Воно досить функціональне, і саме з його допомогою здійснюється зручне управління.
Варто відзначити, що сам екран сенсорний, до того ж, він покритий захисним сапфіровим склом, яке практично неможливо подряпати. Екран неактивний, коли людина знаходиться в стані спокою і активується тільки під час незначної активності.
Загалом, поєднання сенсорного управління з механічним – це величезний крок вперед і вигідна риса Apple Watch, що відокремлює її від аналогів. Таку технологію ще складно назвати ідеальною, але йде вона, швидше за все, по правильному шляху.
Намагаючись зробити годинник максимально зручним для використання, в компанії Apple взагалі відмовились від клавіатури, тому ті команди, які не можна виконати коліщатком або сенсором, здійснюються голосом. Ви можете отримати інформацію про погоду, «набрати» повідомлення, прослухати музику, здійснити пошук в інтернеті, орієнтуватися по картах – і все це завдяки лише голосовим командам.
Приймаючи до уваги всю подану вище інформацію, можна зробити висновок про те, що такий годинник – найкращий подарунок близькій людині. Купити Apple Watch ви можете тут.

Leave a Comment