Аварія: Зарічани, Гуйва, Станишівка та Новогуйвиньке залишилися без води

Аварія: Зарічани, Гуйва, Станишівка та Новогуйвиньке залишилися без води

Через ремонт за кількома адресами призупинять водопостачання у Житомирі.

У Житомирі 28 січня через ремонтні роботи на водопровідних мережах міста за кількома адресами призупинять водопостачання. Також через пошкодження трубопроводу, який “живить” села Зарічани, Станишівка, Гуйва та селище Новогуйвинське. Про це повідомила пресслужба комунального підприємства “Житомирводоканал”.

“28 січня бригада водоканалу ліквідовуватиме наслідки пошкодження трубопроводу, який “живить” с. Зарічани, с. Станишівка, с. Гуйва, смт Новогуйвинське. У зв’язку із проведенням робіт із ліквідації цієї аварії буде призупинено водопостачання до цих населених пунктів.

Водночас працівники водоканалу проводять ремонтні роботи за такими адресами:
– пров. Вокзальний, 6 (у ході виконання робіт буде відключено бойлерну, унаслідок чого буде призупинено водопостачання до майдану Привокзального, 6/126, вул. І. Сльоти, 3, 3 а, провулку Вокзального, 5, 6 а, 7, 8, 9 а, 10, 12);
– вул. Домбровського,122;
– вул. Кармелюка, 12;
– вул. Богунська, 27;
– просп. Миру, 19-21;
– вул. Перехідна, 4;
– вул. Героїв Десантників, 1;
– вул. Чуднівська, 109

За вказаними адресами буде призупинено водопостачання”,- йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, «Житомирводоканал» придбає папір на понад 200 тисяч. Наприкінці 2019 року «Житомирводоканал» придбав пожежні гідранти майже на півмільйона. У вересні 2019 року житомирський водоканал придбав насос у фірми, на якій раніше працював директор підприємства.

 

Leave a Comment