Автомобіль, який розшукував Інтерпол, виявили житомирські прикордонники

Прикордонники Житомирського загону 27 січня на українсько-білоруському кордоні виявили автомобіль, який розшукував Інтерпол. Про це повідомила прес-служба Державної прикордонної служби України.

«У пункт пропуску «Вільча» на в`їзд в Україну прибув автомобіль «KIA» 2014 року випуску під керуванням громадянина Білорусі. Під час проведення прикордонного контролю співробітниками Житомирського загону щодо даного автомобіля відбулося спрацювання бази даних Інтерполу. В подальшому було встановлено, що даний транспортний засіб рахується як викрадений з 2016 року», – йдеться у повідомленні.

По даному факту було проінформовано Укрбюро Інтерполу в Києві, співробітники якого підтвердили, що даний транспортний засіб знаходиться в розшуку на території Росії. Наразі зазначений автомобіль встановленим порядком переданий представникам Національної поліції.

Зауважимо, що це вже другий викрадений транспортний засіб, який виявили у цьому місяці прикордонники Житомирського загону в пункті пропуску «Вільча».

Нагадаємо, 14 січня охоронці кордону зупинили автомобіль марки «Фольксваген Таурек» 2008 року випуску білоруської реєстрації, який знаходився в розшуку на території Болгарії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *