Автомобілісти ігнорують дорожню розмітку на майдані Соборному. Житомиряни просять в центрі «кола» – клумбу

Автомобілісти ігнорують дорожню розмітку на майдані Соборному. Житомиряни просять в центрі «кола» – клумбу

Петиція.

Житомиряни просять провести благоустрій майдану Соборного, зокрема, мова йде про проїжджу частину – велике «кругове» перехрестя. Містяни рекомендують облаштували там велику клумбу, яка стане не лише окрасою, але й значно полегшить рух автомобілістам. Відповідну електронну петицію оприлюднили 30 липня. Триває збір підписів.

«Просим облагородить территорию кругового движения на Площади Соборной. Высадить клумбу округлой формы в центре кругового движения.  Ни в одном городе, ни в одной европейской стране такого «круга», как в Житомире не увидишь. Данное решение: снизит количество нарушений, когда автомобили игнорируют разметку, едут как им вздумается; облегчит движение и обезопасит водителей; добавит привлекательности к центральной части города. Данное место может послужить визитной карточкой города если в центре круга поставить герб Житомира», – написав автор петиції Олег Рогов.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, на майдані Соборному  встановили стовпчики зі світлоповертаючою стрічкою. Це було зроблено з метою забезпечення безпечного проїзду автомобілів під час несприятливих погодніх умов узимку. З серпня минулого року рух по майдану Соборному відбувається за новою схемою.

1 Comment on this Post

  1. Чем не пример для главного архитектора? https://vetliva.ru/tourism/what-to-see/ploshchad-pobedy-v-minske/

    Відповіcти

Leave a Comment