Автомобілісти знову збирають підписи, щоб повернути попередню розмітку на майдані Соборному

Автомобілісти знову збирають підписи, щоб повернути попередню розмітку на майдані Соборному

Петиція.

Житомиряни знову просять міську раду повернути попередній варіант дорожньої розмітки на майдані Соборному. Кажуть, через нову розмітку – затори. Відповідну електронну петицію оприлюднили 11 грудня. Триває збір підписів.

“Повернути попередню дорожню розмітку на Майдані Соборному в місті Житомирі, оскільки нова розмітка дорожнього покриття викликає чимало незручностей у водіїв транспортних засобів, які вимушені там проїжджати.

Нова розмітка створює додаткові складності при проїзді Майдану Соборного, особливо при виїзді з вулиці Київська, що, в свою чергу, в години пікових навантажень створює затори та збільшує час проїзду Майдану Соборного.

Також просимо врахувати той факт, що при значних атмосферних опадах не видно розмітки та огороджувальних конструкцій (бетонних напівсфер), що спричиняє додаткову небезпеку настання ДТП”, – написав автор звернення Сергій Ткачук.

Варто зауважити, що 13 листопада на майдані Соборному нанесли тимчасову схему організації дорожнього руху. Житомирські водії нарікають, що мале коло не справляється із потоком транспорту, тому у часові проміжки найбільшого навантаження на транспортну систему міста виникають затори.

Петиція має набрати не менше 300 підписів впродовж 30 днів для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, петиція проти розмітки на Соборному майдані у Житомирі зібрала достатньо голосів. Як Хрещатик: житомиряни просять зробити майдан Соборний пішохідним у вихідні дні.

Leave a Comment