«Балтійська хвиля»: 6 учасників із Житомирщини повернулися із перемогою

В Естонії з 27 червня по 2 липня відбувався Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля». Серед переможців та призерів опинилися шість представників з Житомирської області. Усього в конкурсі взяли участь 160 учасників. Про це повідомила прес-служба Міністерства культури України.

У номінації «Вокал» третє місце здобула студентка Житомирського музичного училища імені Віктора Косенка Людмила Халімончук. У номінації «Образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво» перші місця вибороли керівник студії Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Катерина Саєць та учениця Житомирської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів № 27 Уляна Цьорик. Друге місце посіли учениця Житомирського міського колегіуму Дар’я Котвіцька та учениця Новоград-Волинської школи мистецтв Ілона Ярощук. У номінації «Інструментальний жанр» перше місце здобула учениця Новоград-Волинської школи мистецтв Ксенія Назаренко.

Нагадаємо, нещодавно житомирянки – 13-річна Мілена Мельничук та 5-річна Христина Прут вибороли головні титули у своїх вікових категоріях на престижному Міжнародному конкурсі «Міні-міс світу 2017», який тривав 5-10 травня у Туреччині. У фестивалі моди і таланту взяли участь 30 конкурсантів з усього світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *