Басейну біля «Глобалу» у Житомирі таки не буде

Басейну біля «Глобалу» у Житомирі таки не буде

Депутати не підтримали будівництво оздоровчого комплексу на Київській.

Житомирська міська рада з трьох спроб так і не спромоглася надати дозвіл на розробку документації спортивно-оздоровчому комплексу біля «Глобалу».

На одній із попередніх сесій Житомирської міської ради депутати заборонили ТРЦ «Глобал» будувати басейн по вулиці Київській. Тим часом, нещодавно у мерії знову повернулися до цього питання. Проект відповідного рішення був оприлюднений ще 25 травня.

Під час свого брифінгу міський голова Сергій Сухомлин запевнив редакцію «Вголос.Zt», що питання, які заважали прийняти відповідне рішення із «Глобалом» вже узгодили.

«Вони погодилися перенести свій обєкт та не розширювати тротуар, а навпаки, збільшити проїжджу частину», – сказав Сергій Сухомлин під час брифінгу.

Втім, питання будівництва спортивно-оздоровчого комплексу так і не отримало належної підтримки серед депутатів. Обранці не проголосували ані за рекомендацію гуманітарної комісії, яка рекомендувала надати дозвіл на розробку плану території, ані за протилежну пропозицію комісії з питань містобудування та з питань регламенту.

Третю спробу ініціювала депутат від «Опозиційного блоку» Наталія Леонченко. Однак за її пропозицію проголосували лише сам міський голова та депутат від ВО «Свобода» Михайло Боровський.

Нагадаємо, що у квітні місяці молоді житомиряни прийшли до міської ради, протестуючи проти заборони будівництва спортивно-оздоровчого комплексу у «Глобалі». Додамо, що житомирські спортсмени вимагають у влади побудувати льодову арену.

Leave a Comment