Батьки нарікають на несмачні рибні котлети у школах Новограда-Волинського

Батьки нарікають на несмачні рибні котлети у школах Новограда-Волинського

Оприлюднили результати анкетування батьків школярів.

Більшість батьків новоград-волинських школярів готові платити за харчування своїх дітей. Але нарікають на високі ціни в буфеті, малу кількість овочів та фруктів, несмачні рибні котлети. Про це повідомила заступник начальника управління освіти і науки міської ради Аліна Табакова у ході «круглого» столу 4 травня, – інформує прес-служба Новоград-Волинської міської ради.

За її словами, у місті проводилося анкетування батьків учнів щодо організації харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах Новограда-Волинського. З 6 тисяч 429 учнів, що навчаються в школах міста, було опитано 1 тисячу 53 батьків учнів. Анкетуванням було охоплено різні за статусом сім’ї, у яких виховуються діти різного шкільного віку, що дає підставу стверджувати про достатній рівень репрезентативності вибірки.

«Опитування показало, що в більшості батьки готові платити за харчування своїх дітей (37% – згодилися платити 100-відсотково, 39% – з розрахунку 50 на 50, 24% – ні). Із сімейного бюджету батьки готові заплатити за гаряче (одноразове) харчування в межах 10 грн. В основному орієнтовна сума коштів, які щодня батьки дають своїм дітям на харчування у шкільній їдальні, складає 5-10 грн.  Щодо того, чи задоволені батьки якістю харчування своїх дітей у їдальні (буфеті), 56% опитаних відповіли – так, 34% – не завжди задоволені та 10% – не задоволені. Основна причина невдоволення – недостатній асортимент страв та напоїв», – розповіла Табакова.

Також було узагальнено пропозиції батьків учнів щодо покращення організації харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах. Найчастіше батьки учнів вказували на високі ціни в буфеті, потребу у більшій кількості овочів та фруктів, несмачні рибні котлети, малий асортимент. Мовляв, діти не завжди їдять запропоновані страви.

Leave a Comment