-
Чи будуть житомиряни переходити на ID-паспорти (БЛІЦ-ОПИТУВАННЯ) - 12/01/2016
-
Житомирська відлига у 20 фотографіях - 12/01/2016
-
У Житомирській ОВА погасили нову марку «Зброя Перемоги» - 11 hours ago
-
Сільрада на Київщині купила вдвічі більші укриття, ніж Житомир, за ті ж гроші - 13 hours ago
-
У день захисників та захисниць України у Житомирі вшанують пам’ять загиблих воїнів - 14 hours ago
-
За прикладом житомирських будівельників до відновлення Херсонщини долучилися закарпатці - 16 hours ago
-
Опалювальний сезон у Бердичеві на межі зриву, – «Бердичівтеплоенерго» - 1 day ago
-
Податківець Житомирщини торгував службовими даними із закритої бази - 2 days ago
-
Жителі Трифонівки на Херсонщині вже можуть повертатися до своїх відновлених осель - 27/09/2023
-
Криптодепозит: де та як заробляти на ньому? - 27/09/2023
-
Чоловіків, які закатували та закопали лісівника, засудили до довічного ув’язнення - 27/09/2023
-
У Житомирі до 12 років тюрми засудили ще одного бойовика терористичної організації «кольчуга» - 27/09/2023
Батьки нарікають на несмачні рибні котлети у школах Новограда-Волинського
Оприлюднили результати анкетування батьків школярів.
Більшість батьків новоград-волинських школярів готові платити за харчування своїх дітей. Але нарікають на високі ціни в буфеті, малу кількість овочів та фруктів, несмачні рибні котлети. Про це повідомила заступник начальника управління освіти і науки міської ради Аліна Табакова у ході «круглого» столу 4 травня, – інформує прес-служба Новоград-Волинської міської ради.
За її словами, у місті проводилося анкетування батьків учнів щодо організації харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах Новограда-Волинського. З 6 тисяч 429 учнів, що навчаються в школах міста, було опитано 1 тисячу 53 батьків учнів. Анкетуванням було охоплено різні за статусом сім’ї, у яких виховуються діти різного шкільного віку, що дає підставу стверджувати про достатній рівень репрезентативності вибірки.
«Опитування показало, що в більшості батьки готові платити за харчування своїх дітей (37% – згодилися платити 100-відсотково, 39% – з розрахунку 50 на 50, 24% – ні). Із сімейного бюджету батьки готові заплатити за гаряче (одноразове) харчування в межах 10 грн. В основному орієнтовна сума коштів, які щодня батьки дають своїм дітям на харчування у шкільній їдальні, складає 5-10 грн. Щодо того, чи задоволені батьки якістю харчування своїх дітей у їдальні (буфеті), 56% опитаних відповіли – так, 34% – не завжди задоволені та 10% – не задоволені. Основна причина невдоволення – недостатній асортимент страв та напоїв», – розповіла Табакова.
Також було узагальнено пропозиції батьків учнів щодо покращення організації харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах. Найчастіше батьки учнів вказували на високі ціни в буфеті, потребу у більшій кількості овочів та фруктів, несмачні рибні котлети, малий асортимент. Мовляв, діти не завжди їдять запропоновані страви.