Батьки зможуть контролювати харчування дітей у садочках та школах онлайн

Батьки маленьких житомирян, які отримують сніданки у садочках та школах, зможуть контролювати харчування дітей через мережу Інтернет. Про це повідомив заступник міського голови Матвій Хренов у ході робочої наради 23 лютого, – інформує прес-служба міськради.

«Для вивчення думки учнів та батьків управлінню освіти доручено розробити анкету щодо організації та забезпечення харчування у закладі. Також з метою контролю за якістю харчування у школах міста управлінням освіти буде створено папку «Сніданки» на Google диску, де директори шкіл мають особисто контролювати сніданки школярів і завантажувати фото тих страв, які їдять школярі з вільним доступом для батьків», – сказав Хренов.

З моменту початку функціонування власних сайтів школи продовжуватимуть розміщення матеріалів про харчування учнів на сайтах.

Крім того, з метою здійснення контролю за якістю та безпекою продуктів харчування, продовольчої сировини, що постачаються у заклади освіти міста, створено робочу групу. До її складу увійшли заступник міського голови, працівники управління освіти, депутати міської ради, головний лікар КУ «Центральна дитяча міська лікарня», депутати міської ради, начальник Житомирського міського управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, заступник генерального директора ДП «Житомирстандартметрологія», керівники закладів освіти міста.

Нагадаємо, що співробітники Служби безпеки України виявили, що до садочків і лікарень міста постачали м’ясо, начинене хімією. В управлінні освіти запевнили, що все м’ясо, яке постачається до дитсадків, перевіряє держпродспоживслужба. У  Житомирській міськраді сумніваються, що м’ясо із хімікатами у садочках було погане.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *