Бердичівлянина, якого підозрюють у вбивстві власної дружини, продовжуватимуть тримати під вартою

Бердичівлянина, якого підозрюють у вбивстві власної дружини, продовжуватимуть тримати під вартою

Чоловіку “світить” до 15 років ув’язнення.

Бердичівський міськрайонний суд продовжив термін тримання під вартою до 18 травня чоловіка, якого підозрюють у вбивстві дружини. Про це повідомила прес-секретар Бердичівського міськрайонного суду.

Обґрунтовуючи необхідність продовження дії запобіжного заходу у виді тримання під вартою, сторона обвинувачення вказала, що не зникли ризики, які передбачені КПК, а саме: зважаючи на скоєння особливо тяжкого злочину, підозрюваний з метою уникнення кримінальної відповідальності може незаконно впливати на свідків, які є його родичами і родичами потерпілої, для зміни раніше даних ними показань та зможе переховуватись від органів досудового розслідування і суду. Крім того, слідчий послався на неможливість закінчити слідство до завершення дії попередньої ухвали про обрання запобіжного заходу підозрюваному через необхідність проведення ряду експертиз та інших слідчих дій. В свою чергу, сторона захисту та підозрюваний поклалися на розсуд суду у вирішенні цього питання”, – йдеться у повідомленні.

Як вже повідомляв “Вголос.zt”, у Бердичеві 18 січня загинула 29-річна місцева жителька. Попередньо встановили, що під час сімейного конфлікту чоловік наніс дружині смертельні травми.

До слова, ухвала слідчого судді може бути оскаржена протягом п’яти днів з дня її оголошення шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до апеляційного суду Житомирської області.

Нагадаємо, на Закарпатті чоловік вбив 20-річного колегу з Коростеня. У  Народицькому районі суперечка між свояками закінчилася вбивством.

Leave a Comment