Бердичівський інтернат через суд змусили виплатити гроші дітям-сиротам

Бердичівський інтернат через суд змусили виплатити гроші дітям-сиротам

Випускникам минулого року.

На Житомирщині прокуратура через суд зобовязала інтернат виплатити дітям-сиротам одноразову допомогу на загальну суму понад 65 тис. грн. Про це повідомила прес-служба відомства.

«Йдеться про те, що навчальний заклад порушив вимоги ст. 8 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» та не нарахував випускникам 2017 року одноразової грошової допомоги, отримання якої гарантовано державою після закінчення навчання. Крім цього, на порушення школою-інтернатом вимог законодавства ніяким чином не відреагували відповідні служби у справах дітей.  Тож вісім випускників – дітей-сиріт не одержали соціальних виплат, які так їм необхідні у подальшому облаштуванні самостійного життя поза межами спецінтернату», – йдеться у повідомленні.

Прокуратура області заявила позов до Житомирського окружного адміністративного суду, який своїм рішенням зобов’язав комунальний навчальний заклад виплатити кожному із восьми випускників по 8 тис. 134 грн.

Нагадаємо, на Житомирщині екс-працівниця інтернату взяла на виховання 18 дітей. У Радомишльському інтернаті виявили махінації на понад півмільйона.

 

 

Leave a Comment