Бердичівський район: на сільських городах пошуківці знайшли останки трьох солдат

Бердичівський район: на сільських городах пошуківці знайшли останки трьох солдат

Фото.

У Бердичівському районі 18 січня пошуківці знайшли останки солдат. Про це повідомили на сторінці Історико-патріотичного об’єднання «Пошук» у Facebook.

“Пошуковий сезон 2020 офіційно відкритий. 18 січня відпрацювали інформацію від колег з Бердичева, про знайдені останки солдат на людських городах у селі Семенівка.

Солдат №1 лежав на глибині 70 см. Загинув від попадання кулі/осколку в голову. При ньому було знайдено каску СШ-39, саперну лопатку, ножни від штик-ножа СВТ-40, медальйон типу “ладанка” та підсумки в одному з яких знаходилося портмоне с бумагами. Маємо надію, що це документи та вдасться по ним встановити ім’я солдата, адже записки в ладанках на 99% згнивають…

Солдат №2 та №3 лежали один на одному на глибині більше метра. Скоріш за все №2 був мінометником адже мав при собі пусті ящики з під мін для ротного міномету зр. 40-го року. Солдат мав при собі 2 ложки, ножик, компас, протигаз та медальйон “ладанка”. При солдаті №3 знайдено флягу з білою речовиною (щось схоже на молоко), лопатку, 2 котелки зр. 36-го року, лопатку та медальйон “ладанка”. Біля солдат лежали 3 порожні ящики для дисків кулемета ДП-27″, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Пулинському районі знайшли останки солдата, який загинув в липні 1941 року. Поруч із ним був малюнок дитини.

Leave a Comment