Бійці АТО готові перейти до активних дій

Бійці АТО готові перейти до активних дій

Атовці вимагали прозорого призначення у Держгеокадастрі.

Призначити нового керівника Держгеокадастру в області, який би зустрівся з бійцями АТО та відповів на усі їхні запитання, – таку вимогу озвучили представники ГО «Атошник» в облдержадміністрації.

«Сьогодні ситуація у Держгеокадастрі міста Житомира склалася так, що приходять люди, які виконують обов’язки начальників. І замість того, щоб робити справу правильно, справедливо, проводять накази за декілька днів, дерибанять землю, де лежать поклади корисних копалин, кар’єри. Наші вимоги про те, щоб справедливо був призначений начальник, який проходить слухання громадськості. Цього не відбувається», – розповів голова ГО «Атошник» Віктор Камлук.

at geo-0033

Крім цього, представники громадської організації спростували свою причетність до підписання меморандуму між громадськими організаціями учасників АТО у Житомирській області, у тому числі ГО «Атошник», та Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру.

at geo-0017

За словами голови ГО «Атошник», їхні представники не підписували цей документ та вимагають його анулювати.

«Офіційно у нас ніяких переговорів із представниками Держгеокадастру не було. Нам ніхто нічого не пропонував, ніякі угоди з нами не підписувались. Меморандум попередньо для нас не відсилали», – повідомив Віктор Камлук.

У разі, якщо вимоги бійців не будуть виконані, вони обіцяють перейти до активних дій та перекрити дорогу «Київ – Чоп».

at geo-0083

at geo-0036

at geo-0014

Leave a Comment