Бійці АТО обіцяють перекрити на дві доби трасу «Київ-Чоп»

Держгеокадастр в Житомирській області показово «трусило» останніх півтора роки: кілька разів змінювали керівників, а когось навіть й на хабарі спіймали… Втім «земельні» проблеми не зникли. За словами заступника голови Громадської Організації «Атошник» Сергія Артьомова, тисячі бійців АТО досі не можуть отримати обіцяних земельних ділянок. Артьомов каже, що без певної причини чиновники не підписують документи, а Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру просто ігнорує це.

artem

«За офіційною інформацією, майже три тисячі бійців не можуть отримати землю. А за словами  т.в.о. начальника Держгеокадастру в області Оксани Присяжнюк – шість тисяч. Вони навіть там порахувати неспроможні! Ми протягом двох років зверталися до голови Держгеокадастру Максима Мартинюка: через ЗМІ, голову облдержадміністрації, листи писали… Але ні відповідей, ні зрушень не отримали. Вони тільки призначають в обласному Держгеокадастрі нових керівників, які, м’яко кажучи, починають черговий дерибан. Видають землю невідомо кому і як. У начальників немає часу підписати документи, а якщо є час, то вони знаходять інші причини, щоб цього не робити. По всіх районах області кажуть, що вільних земляних ділянок немає. Земля є! І це можна перевірити на карті геокадастру», – розповів Сергій Артьомов.

За його словами, є бійці АТО, які вже двічі писали заяви на отримання земельних ділянок. Але їм відмовили. Артьомов каже, що ділянки не хочуть давати – бо це скажені гроші.

«Є ж землі з бурштином, титаном, іншими корисними копалинами. Командують цим дерибаном із Києва. Вчора навіть народний депутат України Борислав Розенблат заявив, що там – корупція. Невже не можна провести перевірку і притягнути винних до відповідальності? Але ніхто цього не робить.

Ми – бійці АТО об’єдналися і намагаємося ці проблеми вирішити самостійно. Завтра організовуємо прес-конференцію. Там порушимо усі ці питання і поставимо до відома керівництво держави, що ми будемо переходити до активних дій. Методів є багато. Зараз, як мінімум – перекриємо на одну-дві доби трасу «Київ-Чоп».  І це буде не три десятки людей! Переконаний, з нами вийдуть «Айдар», «Азов», «Автомайдан» та інші організації», –  сказав заступник голови ГО «Атошник».

Нагадаємо, у Львові арештували заступника Житомирського бронетанкового заводу, який вкрав у бійців АТО 23 мільйони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *