Більше 100 дітей у Житомирі знайшли нові сім’ї

У Житомирі нині проживають 128 усиновлених дітей віком до 18 років, які виховуються у 121 родині. Крім того, на даний момент на обліку служби перебуває 16 подружніх пар, які бажають всиновити дитину. Про це повідомила прес-служба міської ради.

«У 2016 році у місті було усиновлено 14 дітей, які виховуються в державних дитячих закладах. Саме у Житомирі відбувається найбільше усиновлень в області», – йдеться у повідомленні.

На обліку служби у справах дітей перебуває 344 дитини, які мають статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування. З них – лише 47 перебувають в державних дитячих закладах, 297 дітей виховується в сімейних формах виховання, а 250 – живуть у сім’ях опікунів та піклувальників, більшість з яких є близькими родичами цих дітей. Ще 47 дітей влаштовано до дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

«Упродовж року в місті функціонують п’ять дитячих будинків сімейного типу, у яких перебувають 38 вихованців та 13 прийомних сімей, де виховуються 20 прийомних дітей», – розповіли у прес-службі.

Нагадаємо, упродовж 10 років в обласні усиновили майже тисячу дітей. У мерії розповіли, скільки грошей витратили на здоровлення дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *