Більше 2,6 тисячі батьків зареєстрували народження дітей у пологових будинках області

Більше 2,6 тисячі батьків зареєстрували народження дітей у пологових будинках області

Отримати «прописку» у пологовому побажали 26 жителів області.

На Житомирщині 2655 батьків упродовж минулого року отримали свідоцтва про народження дітей безпосередньо у пологових будинках. Про це повідомив начальник головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександр Грабар.

За його словами, отримати перші документи для дитини можна у 21 медичному закладі області. В Україні таких закладів – 476. В цілому по країні такою послугою скористалися 95 тис. батьків.

«З листопада 2016 року в Житомирі запроваджено надання спільно з Житомирською міською радою такої адміністративної послуги, як реєстрація місця проживання дитини одночасно з реєстрацією її народження в пологовому будинку. На 27 грудня 2016 року відділи державної реєстрації актів цивільного стану Житомирщини прийняли 26 заяв про реєстрацію місця проживання новонародженої дитини», – сказав Олександр Грабар.

Житомир став другим містом після Харкова, де запроваджено таку адмінпослугу.

Упродовж 2016 року відділи державної реєстрації актів цивільного стану Житомирщини зареєстрували 13 тис. 35 народжень, що на 764 менше, ніж у 2015 році.

Нагадаємо, стало відомо, як найчастіше називали немовлят в Олевському районі торік. При народженні дитини у пологовому видаватимуть свідоцтво про “прописку”.

Leave a Comment