Біля Жовтня у День закоханих безкоштовно тестуватимуть на ВІЛ

На майданчику біля кінотеатру «Жовтень» 14 лютого відбудеться інформаційно-просвітницька, соціально-оздоровча мистецька акція «В серці живе любов»,  яка  присвячена Дню святого Валентина – дню усіх закоханих. Про це повідомила прес-служба управління охорони здоров’я облдержадміністрації. Захід триватиме з 12:00 до 14:00.

“Біля кінотеатру «Жовтень» буде встановлена мобільна амбулаторія з безкоштовного  консультування і тестування на ВІЛ та інші небезпечні інфекції швидкими тестами. Крім того, усі бажаючі зможуть проконсультуватися у фахівців обласного центру профілактики та боротьби із СНІДом Житомирської обласної ради та «Клініки дружньої до молоді» міста Житомира з питань запобігання ризикованої поведінки і безпечних статевих стосунків та отримати безкоштовно засоби захисту”, – йдеться у повідомленні.

На території майданчика розгорнеться імпровізоване містечко здоров’я, краси та успіху, відбудеться телевізійне експрес-інтерв’ю закоханих пар, які отримають тематичні подарунки для безпечного кохання, молодіжний тематичний флешмоб «В серці живе любов». Також у рамках заходу відбудеться майстер-клас з вуличного фітнесу за участю сертифікованого інструктора зі скандинавської ходи. У мистецькій програмі візьмуть участь співаки та музиканти міста Житомира.

Довідково: організатори акції – управління культури міської ради за підтримки Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, просвітницького відділу обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини, обласного центру профілактики та боротьби із СНІДом, «Клініки дружньої до молоді» міста Житомира, громадських організацій («Перспектива», «Територія, здоров’я краси та успіху», «Тверезий Житомир», «Центр Здорової Молоді», «Жіночий інформаційно-консультативний центр»), благодійних організацій (Всеукраїнська благодійна організація «АСЕТ», «Планета для дітей»), благодійних фондів («Нехай твоє серце б’ється», «Місія в Україну»).

Нагадаємо, у 2017 році житомиряни вдруге зможуть запропонувати власні соціальні проекти. Координаційною радою та працівниками міськвиконкому було проаналізовано дев’ятимісячну роботу над впровадженням кількох етапів бюджету участі. Новий Генплан Житомира уже розмістили у соцмережах.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *