Біля житомирської кондитерської фабрики знаходяться кілька нарядів поліції

Біля житомирської кондитерської фабрики знаходяться кілька нарядів поліції

Через повідомлення від однієї зі сторін конфлікту вжили заходи безпеки.

Біля приміщення житомирської кондитерської фабрики знаходяться кілька нарядів національної та патрульної поліції. Це – через те, що одна із сторін конфлікту – ТДВ «ЖЛ», акціонерним директором якої є скандально відомий Бойко, повідомила про зустріч з колишніми працівниками. Про це «Вголос.zt» повідомили у прес-службі поліції у Житомирській області.

Самі працівники кондитерської фабрики коментувати ситуацію відмовляються, проте говорять, що можливі провокації з боку колишніх працівників ТДВ «ЖЛ».

Наразі близько 10 правоохоронців знаходяться біля кондитерської фабрики. Центральний в’їзд на фабрику заблокований вантажівкою зсередини. На заводі посилений пропускний режим та багато охорони. Крім патрульної та національної поліції, присутні також працівники поліції охорони. Подробиці читайте згодом.

Нагадаємо, поліція закликала конфліктуючі сторони діяти виключно у правовій площині, не втягувати у протистояння громадян, законним шляхом вирішувати конфлікт довкола підприємства  та створити сприятливу атмосферу для розвитку й процвітання відомого кондитерського бренду.

Leave a Comment