Борислав Розенблат прокоментував ситуацію стосовно затриманням свого охоронця представниками НАБУ

Народний депутат України Борислав Розенблат затримання свого охоронця представниками НАБУ та звинувачення щодо отримання ним неправомірної вигоди назвав провокацією. Про це нардеп написав на своїй сторінці у Facebook.

«Хочу сам зрозуміти, що відбувається. Поки з’ясовую. Звинувачують у тому, що мій охоронець буцімто отримав 200 тисяч доларів. Йому всунули якусь сумку і сказали передати мені. Потім з’явилися представники НАБУ. Моя позиція така – це провокація. При чому, планувалася вона давно. Видно, що хтось сумлінно працює над тим, щоб дискредитувати мене. Спочатку хотіли звинуватити в тому, що я не плачу податки, але не знайшли доказів, тепер ось це. До слова, розганяють цю інформацію без мого коментаря конкретні ЗМІ, які не відрізняються об’єктивністю. Будемо чекати, коли розберуться і діяти в рамках чинного законодавства. Всім злостивцям хочу повідомити, що за депутатський мандат не тримаюся, і вірю в те, що справедливість восторжествує. Інформація про те, що мене допитували в НАБУ – не відповідає дійсності. Деталі пізніше. За додатковою інформацією звертайтеся до мене або до мого прес-секретаря Юлії Чепюк за телефоном: 0634624745», – написав Розенблат.

Нагадаємо, в одному із ресторанів Києва співробітники НАБУ затримали охоронця народного депутата Борислава Розенблата за підозрою в отриманні хабаря. Про це повідомляє УНН з посиланням на джерело у правоохоронних органах.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *