Час подбати про своє здоров’я! 

Час подбати про своє здоров’я! 

Clubnika Fitness.

Всі ми знаємо, що основа здорового майбутнього – фізичні навантаження та здорове харчування. Але, на жаль, про це ми починаємо згадувати, коли стає вже запізно. Тому не гайте час та швидше бронюйте абонемент у студії фітнесу та здорового харчування. Тим паче, що зараз у Discount Shop BRO діють знижки на тренування у жіночій фітнес студії “Clubnika Fitness”. 

У студії фітнесу та здорового харчування Ви можете тренуватись за такими напрямами: 

  • Barre – силові тренування, які включають у себе йогу, балет та пілатес; 
  • Interval training – інтенсивне тренування, яке включає чергування силових та кардіо навантажень;
  • Aero stretching – основується на розтягненні хребта та всього тіла під дією власної ваги. Такі навантаження сприяють покращенню гнучкості та знімають стрес; 
  • Tabata – дуже інтенсивне тренування; 
  • Woman`s Crossfit – це вид функціональних тренувань, які включають в себе кардіо, силові та гімнастичні вправи.

Та ще близько 10 різних напрямів.

Якщо ви ніколи не займались спортом або у вас є проблеми зі здоров’ям, то ви можете скористатись абонементом на 5 тренувань. Плюс даної пропозиції у тому, що ви отримаєте консультацію тренера по всім важливим питанням та зможете спробувати 5 будь-яких тренувань і потім обрати те, що найкраще підходить саме для вас. 

Тож, які переваги відвідування фітнес студії:

  • Красиве та здорове тіло; 

Домогтися ідеальної фігури непросто, але можливо, особливо, коли є чітка мета. А ось утримати свій ідеальний стан на тому ж рівні без продовження тренувань практично неможливо. М’язи втрачають тонус і починають «плисти». 

  • Гордість за себе; 

Людина, яка з дня на день долає свої слабкості, відчуває себе сильним і впевненим. Люди вчаться ставити цілі, формувати завдання відповідно до них, і йти за наміченим планом. 

  • Зняття стресу; 

По перше, спорт часто вимагає дуже великого викиду енергії, зокрема негативної, особливо це стосується активних і агресивних видів спорту, зокрема, бокс, дзюдо, айкідо і так далі. По-друге, навіть ті люди, які займаються досить спокійно, знають, що після тренування думки стають вільні, все зайве і неважливе відходить на другий план, а на дрібниці і шкідливі звички просто не залишається часу. 

Звичайно ж, у кожного свої причини займатися фітнесом, але головне перебороти себе, не стояти на місці та тримати себе у хорошій формі.  

Детальну інформацію про послуги Ви можете дізнатись на сайті bro.zt.ua

Сторінка у Facebook: facebook.com/broztua/

 Сторінка в Instagram: instagram.com/discountshopbro/

 

Leave a Comment