Через чергову аварію на КНС «Житомирводоканалу» обмежили рух електротранспорту

Через вихід із ладу напірного колектора каналізаційно-насосної станції в районі вулиці Короленка до мікрорайону Богунія обмежили рух електричного транспорту. Про це повідомили у пресслужбі Житомирської міської ради. На ділянці трубопроводу, що пролягає на перехресті вул. Перемоги – вул. Домбровського, утворилась поздовжня тріщина.

Ліквідацію аварії, запевняють комунальники, призупинили через пошкодження газової мережі, яка не була нанесена на схему комунікацій АТ «Житомиргаз».

«На час проведення робіт з усунення витоків газу було призупинено проведення розкопок. О 20:00 3 січня працівники водоканалу відновили земляні роботи й працювали до 4:00 ранку. Наразі на зміну заступила друга бригада, яка безпосередньо відновить цілісність каналізаційного колектору», – повідомили комунальники.

Задля проведення аварійно-відновлювальних робіт сьогодні, 4 січня, буде обмежено рух електротранспорту до мікрорайону Богунія.

Нагадаємо, що «Житомирводоканал» знову закупить рибу замість знищеної аварією на КНС. У приміській Глибочиці оголосили надзвичайну ситуацію через аварію на КНС Житомира.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *