Через COVID-19 цьогорічну Школу місцевого самоврядування проведуть в онлайн-режимі

Через COVID-19 цьогорічну Школу місцевого самоврядування проведуть в онлайн-режимі

Анкети приймаються до 1 листопада.

Через пандемію коронавірусу COVID-19 та пов’язані з нею карантинні обмеження цьогорічну освітню програму «Школа місцевого самоврядування» проведуть  в онлайн-режимі. Про це повідомила пресслужба міської ради. Слухачі візьмуть участь у 10 навчальних модулях. Для участі у  Програмі слід заповнити анкету  ТУТ.

Учасників  реєструють в  телеграмі, куди приходитимуть повідомлення про початок відеоуроків та корисні лінки  для закріплення теми.

«Заняття відбуватимуться 1-2 рази на тиждень, наразі ми узгоджуємо час. А після усіх відеоуроків проведемо вікторину  в програмі, яка нараховує бали за правильну відповідь. Достойні отримають сувеніри», –  каже начальниця управління у справах молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.

Анкети приймаються до 1 листопада (включно). Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, звертайтеся в управління  у  справах сім’ї, молоді та спорту (майдан Корольова, 4/2, І поверх, каб. 108).  Довідки за телефоном: 420125, 098-918-93-16, 073-321-25-48 (Юлія).

Нагадаємо, освітня муніципальна молодіжна програма «Школа місцевого самоврядування», яка діє в Житомирі з 2001 року, спрямована на ознайомлення та інформування молоді міста про діяльність органів місцевого самоврядування, на підвищення рівня активності молоді у громадському житті міста,  надання можливості реалізації талановитій молоді. Організатор – управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

Leave a Comment