В Овруцькому районі зніматимуть фільм “Брама” Володимира Тихого

В Овруцькому районі зніматимуть фільм “Брама” Володимира Тихого

Глядач побачить фільм вже восени 2017 року.

2251a

У селищі Лучанки Овруцького району проходитимуть зйомки деяких сцен художнього фільму «Брама» Володимира Тихого. Про це пише gazeta.ua.

В Овруцькому районі Житомирщини знайшли хутір Лучанки. Місце досить покинуте. За годину їзди не зустрінеш жодної машини чи людей. Місцевий дільничний взагалі працює на декілька сіл, хоч не має власного транспорту. В такому місці потрапляєш у паралельну реальність. У Чорнобилі колись було так. Але зараз там в день до півтисячі туристів. Люди, що там живуть, вже як певний номер екскурсійної програми“, – розповів режисер.

157034

На початку вересня почалися зйомки фільму. Це – екранізація п’єси львівського драматурга Павла Ар’є “На початку та наприкінці часів”. Глядачі зможуть побачити фільм восени 2017 року. Бюджет фільму 16 млн грн. Половину суми надає Держкіно.
Сама п’єса камерна. Але фільм буде іншим. Не просто говоримо, що відбувся апокаліпсис. Хочемо це показати. Будуть масштабні зйомки Чорнобильської зони, кадри хроніки. Зніматимемо центр Прип’яті, річковий вокзал, напівзатонулий дебаркадер. Також будуть сцени на болоті, яке не зовсім в зоні відчуження“, – додав Володимир Тихий.

157035

Головна героїня картини – баба Пріся – живе недалеко Прип’яті з донькою Славою й онуком Вовчиком. До них навідується дільничний. Має роман зі Славою, а ще просить травницю Прісю допомогти завагітніти законній дружині. Але основна його мета – примусити їх виїхати із закритої території. Баба конфліктує з донькою, бо та не хоче жити за її правилами. Але й не може наважитися повернутися в місто до цивілізації. Онука вбивають на полюванні заїжджі депутати. Баба Пріся вирішує помститися.

Довідково: Лучанки́ — село в Овруцькому районі. Його населення становить 545 осіб. Село розташоване на берегах річки Словечна, за 45 км на північний захід від районного центру, за 25 км від автошляху Словечне — Овруч. Поблизу села проходить лінія Державного кордону України

Нагдаємо, у Житомирі знімали фільм про Голокост в Україні. Зйомки фільму в обласному центрі відбулися у рамках проекту документальних фільмів кіноантології «Холокост в СССР». Над кіноантологією працює дослідник історії та ізраїльський продюсер-режисер Борис Мафцир. Консультував режисера Центр юдаїки Житомирського державного університету імені Івана Франка та кафедра історії України. Про це повідомила прес-служба університету.

 

Leave a Comment