Через котлован на Жуйка починають сунутися будинки, — мешканці

Через котлован на Жуйка починають сунутися будинки, — мешканці

У мерії радіють, що нема сильних дощів.

Будівлі мешканців вулиці Жуйка неподалік бердичівського мосту вже починають сунутися. Про це під час засідання виконкому Житомирської міської ради повідомили самі мешканці прилеглих будинків.

У мерії розводять руками. Мовляв, за домовленістю із будівельниками ті мали звести укріплюючу конструкцію ще минулої п’ятниці. Самі забудовники кажуть, що зробити це не могли, оскільки… домовлялися із мешканцями будинків. Обіцяють побудувати стіну до п’ятниці, коли на об’єкті має відбутися виїзне засідання робочої групи Житомирської міськради.

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин впевнений, що ситуацію рятує відносно тепла погода.

Якби пішли сильні дощі — ми б давно мали надзвичайну ситуацію. Всі будинки просто посунулися б і мали би людські жертви”, — переконаний міський голова.

Щоправда, від відповіді на питання, хто приймав рішення про будівництво заправки на Жуйка, Сухомлин ухиляється. Каже, що так вирішила сесія у серпні минулого року.

За словами ж представника забудовника, усі необхідні дозволи його фірма отримала у грудні минулого року. Сергій Сухомлин став міським головою у листопаді.

Нагадаємо, що у мерії вирішили призупинити будівництво заправки на Жуйка та зобов’язати забудовника звести укріплюючу конструкцію для запобігання зсуву схилу. Напередодні Дня Конституції та Дня молоді невідомі розрили схил на вулиці Жуйка неподалік Бердичівського мосту. На дорозі поблизу будівництва трапилася аварія.

Leave a Comment