Через ремонт даху п’ятиповерхівки по майдану Короленка, квартири заливає дощем

Через ремонт даху п’ятиповерхівки по майдану Короленка, квартири заливає дощем

Підрядник запевняє, що відремонтує квартири.

Кілька квартир будинку по майдану Короленка, 3 у Житомирі під час негоди заливає дощовою водою. Фірма «Уют-Строй», яка почала ремонт даху, зняла старе покриття якраз перед дощем, а нове покласти не встигла. Про це «Вголос.Zt» розповіли самі мешканці квартир.

На підлозі квартири стоїть з десяток різних мисок та каструль. У такий спосіб її власниця, Інна Плашкіна, рятує оселю від затоплення дощовою водою.

«Роботи по ремонту даху житомирська фірма «Уют-Строй» почала ще 30 серпня. Саме тоді, прийшовши з роботи, я побачила, що вся квартира повна води. Виявилося, що підрядники зняли старе покриття даху, а нове не поклали. І якраз того дня пішов дощ», – розповіла жінка.

За її словами, разом із нею у квартирі проживає першокласник. Через те, що вся квартира залита, світло у помешканні довелося відключити. Тож уроки робити він не може. На стінах вологі плями, місцями вже навіть утворився «грибок». Мешканці бояться, що в таких умовах доведеться жити весь час, поки підрядник робитиме дах.

В управлінні житлового господарства Житомирської міської ради кажуть, що про цю проблему знають.

«Підрядник почав робити покрівлю у сонячний день. Ніхто не знав, що на вечір піде дощ. Від цього ніхто не застрахований. А класти нову покрівлю, не знімаючи стару, в нас ще не навчилися. Дійсно, можна було на деякий час накрити місце, де знімали дах, від дощу плівкою. Але, я гарантую, і, наскільки я знаю цього підрядника, він теж, що всім, хто постраждав через це, зроблять ремонт коштом підприємства», – запевнив в. о. начальника управління житлового господарства Андрій Оніщенко.

Той факт, що підрядник пообіцяв мешканцям квартир, які постраждали від дощу, зробити ремонт власним коштом, підтвердили і самі потерпілі. Поки ж чекають, коли роботи на даху закінчаться, періодично міняючи тазики та миски під час кожного дощу.

Нагадаємо, що Житомирська міська рада вимагатиме у підрядників 10-річну гарантію після капремонтів. У поточному році міська рада планує відремонтувати покрівлі 19 будинків.

Leave a Comment