Через ремонт дороги у Житомирі скасують рух тролейбуса 1Б

Через ремонт дороги у Житомирі скасують рух тролейбуса 1Б

Ще 6 змінять маршрут руху.

Управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради скасує рух тролейбуса 1Б 7 та 8 вересня. Відповідну інформацію оприлюднили на сайті мерії.

«7 та 8 вересня 2020, у зв’язку із ремонтом асфальтобетонного покриття, по вул. Київській рух тролейбусного маршруту №1-Б зупинено», – йдеться у повідомленні.

Окрім цього, в управлінні анонсують зміну руху тролейбусів №№4А, 6, 2, 15А, 7 та 7А та автобуса №4. Так, тролейбус № 4А рухатиметься від майдану Станишівський до майдану Перемоги, №6 — в напрямку Крошні по вул. Київській, №2 з Богунії в напрямку вокзалу по вул. М. Грушевського, № 15-А від Гідропарку до майдану Перемоги, №№7, 7-А з вул. Маликова в напрямку автовокзалу по вул. М. Грушевського.

Автобус №4 здійснюватиме рух за наступною схемою: вул. Київська — майдан Соборний – вул. В. Бердичівська в обидва напрямки (без заїзду на вул. Театральну).

Нагадаємо, що житомирська мерія скасувала рішення, яке забороняло створювати нові маршрути. Через ремонт підстанції РЕМом у Житомирі змінили рух тролейбусів.

Leave a Comment