Через «розкопки» комунальників у центрі Житомира ускладнений рух транспорту

Як мінімум за 5 адресами у центрі Житомира ускладнений рух транспорту через роботи комунальників. Про це повідомило управління комунального господарства.

«КП «Житомирводоканал» проводяться аварійні роботи на інженерних мереж холодного водопостачання за адресою: вул. Гоголівська, 27, на правій проїжджій частині дороги. В зоні проведення робіт організовано рух транспорту згідно погодженої схеми по лівій частині дороги в обох напрямках», – йдеться у повідомленні.

Окрім цього, додають в управлінні, КП «Житомиртеплокомуненерго» продовжує міняти аварійну тепломережу на провулку Скорульського від Михайлівської до Театральної, на Малій Бердичівській,4 та по вулиці Святослава Ріхтера (від Івана Франка до Шевченка). Теплові мережі також міняють від Київської, 48 до Київської, 22.

Продовжуються також роботи із заміни мереж «Житомирводоканалу» по вулиці Параджанова, 62 та аварійні роботи по майдану Привокзальному, 6. про терміни завершення «розкопок» у міській раді не повідомляють.

Нагадаємо, що у липні рух транспорту був обмежений через «розкопки» у двох місцях. Часткове перекриття руху здійснювали також у травні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *