Через спалах COVID-19 у Малині на в’їздах та виїздах працюватимуть пункти пропуску та контролю

З 10 квітня на в’їздах та виїздах з Малина запрацюють тимчасові пункти пропуску та контролю. Також у райцентр прибувають додаткові сили поліції та Нацгвардії для патрулювання вулиць і забезпечення публічної безпеки у громадських місцях. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області з посиланням на начальника Головного управління Нацполіції в Житомирській області Сергія Крупєя.

“Поява більшої кількості піших та автопатрулів на вулицях Малина однозначно вплине на дисципліннованість місцевих жителів у дотриманні визначених правил карантину. Наше завдання змусити усвідомити людей наявну небезпеку та переконати їх залишатись вдома. Якщо роз’яснення і зауваження не діятимуть, застосовуватимемо й аргументи у вигляді адміністративних протоколів”, – сказав Крепєй.

Відтак до роботи у Малині готуються 7 тимчасових пунктів пропуску та контролю: по вулицях Бондарика, Вінніченка, Приходька, Гагаріна, на перехрестях Суворова-Грищенка, Танкистів-Кантимирінців – Городищанської, та у селі Малинівці.

Для забезпечення роботи пунктів, окрім працівників місцевого відділку поліції,  залучаються додаткові підрозділи Головного управління НП, нацгвардійці та медичні працівники.

“Завдання тимчасових пунктів пропуску та контролю, у першу чергу, превентивна та роз’яснювальна робота з громадянами, моніторинг осіб, що пересуваються транспортними засобами, а також проведення температурного контролю у водіїв та пасажирів з метою виявлення потенційно хворих”, – прокоментував Сергій Крупєй.

Також у місті збльшується кількість щоденних піших та автопатрулів: працюватиме ще 6 додаткових із числа приданих сил поліції та нацгвардійців.

Окрім того, поліцейські продовжують забезпечувати охорону правопорядку поблизу місць лікування хворих на вірусну інфекцію та обсервації контактних осіб. Проводяться заходи із контролю дотримання самоізоляції осіб, щодо яких встановлений відповідний режим.

Нагадаємо, у Малині спалах COVID-19: інфікувалася компанія людей, які разом святкували повернення товариша з Польщі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *