Через ситуацію із прапором керівникам Любарського району може перепасти на горіхи від облради

Через ситуацію із прапором керівникам Любарського району може перепасти на горіхи від облради

Депутати просять включити питання до порядку денного.

На найближчій сесії Житомирської обласної ради можуть розглянути поведінку керівництва Любарського району. Головам райдержадмінстрації та районної ради закидають наругу над державним прапором. Із депутатським зверненням до голови обласної ради Володимира Ширми із цього приводу звернувся керівник фракції «Батьківщина» Володимир Кропивницький. Копія відповідного листа є у розпорядженні «Вголос.Zt».   

Синьо-жовтий прапор із написом «Майдан. Революція гідності. Любар» місцеві активісти встановили на постамент, на якому раніше стояв пам’ятник Леніну, у День українського прапора 23 серпня. А вже 28 серпня, у річницю вшанування загиблих у Іловайську, керівництво району зняло прапор. За інформацією місцевих ЗМІ словами місцевих активістів, державний символ зняли брутально, просто кинувши його на землю. Вони вбачають у діях посадовців наругу над державним прапором.

Ініціатори вимагають розглянути питання на найближчій сесії, створити депутатську комісію і заслухати свідків події, начальника поліції та голів райради і РДА.

Нагадаємо, що на початку вересня в облраді провели «вдавану» ситуацію із майстер-класом по новій системі для голосування. У липні депутати облради списали півмільйона безнайдійної заборгованості за транспортні послуги для облдержадмінстрації.

Leave a Comment