Член виконкому викликала поліцію до намету, де торгують коктелями з вмістом алкоголю

Член виконкому викликала поліцію до намету, де торгують коктелями з вмістом алкоголю

Скандал на День міста Житомира.

До одного із торгових наметів фестивалю вуличної їжі, який відбувається у рамках відзначення Дня міста Житомира, 9 вересня член виконкому міської ради, юрист Віра Гринишина викликала правоохоронців. За її словами, підприємець, який здійснює торгівлю алкогольними коктелями, не має на це ліцензії, а продаж відбувається без касового апарата.

«Мене бентежить те, що люди, які у близьких стосунках із чиновниками, можуть стати серед міста і на заході продавати алкоголь без ліцензії, чеків і касового апарата. А ще доводити, що це нормально. Рішення виконкому дозволяє продавати сьогодні слабоалкогольні напої, але не дозволяє це робити без ліцензії. За їх словами, ліцензії у них немає», – розповіла «Вголос.zt» Гринишина.

Організатор фестивалю вуличної їжі Ірина Маренкова переконана, що порушення ніякого немає: коктелі, які продаються у даному наметі, мають вміст алкоголю не більше 8,5 градусів.

«Відповідно до правил торгівлі, продаж слабоалкогольних коктелів до 8,5 градусів не потребує ліцензії.  На вітрині стояли інгредієнти до цих напоїв, але в чистому вигляді вони не продавалися. І це не було зафіксовано. Порушення не було», – сказала вона.

Представники патрульної поліції, яких викликали на місце інциденту, від коментарів відмовилися. Але у розмові із учасниками конфлікту пояснили, що притягнути до адміністративної відповідальності підприємця не можуть, бо факту купівлі-продажу напою не було. Члену виконкому порадили звернутися до правоохоронних органів із заявою, щоб відповідні органи перевірили наявність ліцензія у підприємця.

 «Вголос.zt» вже підготував ряд інформаційних запитів до міської ради та правоохоронних органів. Чи було насправді порушення – читайте найближчим часом.

Leave a Comment