Члени виконкому з другої спроби затвердили заходи до Днів Європи у Житомирі

Члени виконкому з другої спроби затвердили заходи до Днів Європи у Житомирі

Начальника управління культури покарали.

Члени виконкому Житомирської міськради з другої спроби затвердили заходи з відзначення Всесвітнього дня вишиванки та Днів Європи. Таке рішення прийняли під час позачергового засідання 10 травня.

На порядок денний позачергового виконкому винесли всього одне питання. Це було пов’язано із тим, що святкові заходи мають проводитися вже наступні вихідні, всі необхідні тендери вже проведено. Однак голосування за затвердження самих заходів було зірване через відсутність кошторису.

На засідання виконкому 10 травня управління культури Житомирської міської ради підготувалося. Кошториси заздалегідь розіслали членам виконкому.

«Під час минулого засідання сталася прикра річ з вини керівництва управління культури. Це не вина виконкому, і все зробили правильно. Я зробив певні висновки і найближчим часом ви про це дізнаєтеся», – сказав міський голова Житомира Сергій Сухомлин. Однак подробиць не розкрив.

Члени виконкому затвердили перелік заходів більшістю голосів.

Нагадаємо, що виконком Житомирської міської ради позачергово зібрався через Дні Європи. Під час попереднього засідання 8 травня виконком не затвердив заходи до цього свята.

Leave a Comment