Чоловіка, який дав хабар держінспектору, судитимуть

Чоловіка, який дав хабар держінспектору, судитимуть

Хоча він й «розкаявся».

 На Житомирщині судитимуть особу за надання неправомірної вигоди на суму 5,5 тис. грн державному інспектору екологічного контролю. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

«Установлено, що 33-річний житель міста Овруч, представник приватного товариства, яке займається експортом лісопродукції, за пришвидшення та успішне проходження процедури здійснення контролю продукції, надавав неправомірну вигоду головному спеціалісту відділу державного екологічного нагляду (контролю) на митній території Держекоінспекції Житомирської області. Таким чином, за неправомірну вигоду на загальну суму 5,5 тис грн представник приватного підприємства «вирішував питання» щодо процедури екологічного та радіаційного контролю лісопродукції, призначеної на експорт, лише на папері (як повідомлялося раніше, держінспектор екологічного контролю за одержання неправомірної вигоди вже засуджений до штрафу на суму 25 тис. 500 грн)», – йдеться у повідомленні.

Під час досудового розслідування фігурант справи активно сприяв розкриттю злочину та щиро розкаявся у скоєному. Органом досудового розслідування взято до уваги такі обставини та на підставі клопотання сторони захисту обвинувальний акт складено з угодою про визнання винуватості. Обвинувальний акт за ч. 1 ст. 369 КК України (надання неправомірної вигоди службовій особі за вчинення нею з використанням наданого їй службового становища дій в інтересах третіх осіб) 20 червня скерували до суду. Справу розглядатиме Овруцький районний суд.

Нагадаємо. на Житомирщині двоє поліцейських систематично брали хабарі. Зеленський звільнив голову Коростенської РДА, який “погорів” на хабарі.

Leave a Comment