Чоловіку, який розстріляв бердичівлянина на порозі його будинку, Богунський райсуд виніс вирок

Чоловіку, який розстріляв бердичівлянина на порозі його будинку, Богунський райсуд виніс вирок

Вирок суду ще не набрав законної сили.

Чоловіка, який розстріляв жителя Бердичева біля будинку, засудили на 10 років позбавлення волі. Про це повідомила пресслужба Богунського районного суда Житомира.

“Події, які відбувались у середині листопада 2015 року, сколихнули невеличке місто Бердичів Житомирської області. Вранці 12 листопада 2015 року на одній із вулиць міста було чути звуки стрілянини, внаслідок яких, як пізніше стало відомо, на порозі власного будинку було розстріляно з автоматичної зброї місцевого жителя. В ході правильних та скоординованих дій слідчо-оперативних органів злочинця було затримано. В суді обвинувачений визнав обставини вчинення інкримінованих дій, щиро розкаявся у скоєному, сприяв розкриттю злочину, публічно вибачився перед потерпілою”, – йдеться у повідомленні.

Вироком від 4 жовтня обвинуваченого визнано винним у скоєні кримінального правопорушення (Умисне вбивство) за ст. 115 ч. 1 КК України засуджено до 10 років позбавлення волі. Цивільний позов про стягнення з обвинуваченого матеріальної та моральної шкоди задоволено. До набрання вироком законної сили обвинуваченому залишено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Вирок суду ще не набрав законної сили.

Нагадаємо, затримали вбивць 32-річного бердичівлянина, якого розстріляли. Молодший із затриманих чоловіків був знайомий із загиблим і мав з ним особисті гостро неприязні стосунки. Для вчинення злочинного задуму знайомий потерпілого заручився підтримкою свого товариша зі столиці, та його автомобілем обидва прибули до Бердичева. Після жорстокого вбивства чоловіки змінили свої телефони і намагалися не спілкуватися між собою, киянин навіть позбувся своєї машини.

Джерело фото: “Надзвичайні новини”.

Leave a Comment