Чоловіку, який забив до смерті співмешканку, суд призначив суворіше покарання – 7 років позбавлення волі

Чоловіку, який забив до смерті співмешканку, суд призначив суворіше покарання – 7 років позбавлення волі

Черняхів.

На Житомирщині прокуратура в апеляційній інстанції довела необхідність суворішого покарання – позбавлення волі строком на 7 років чоловіку, який завдав смертельних побоїв співмешканці. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

«Трагічна подія сталася у грудні минулого року у Черняхові. Між місцевим жителем, 1958 року народження, та його співмешканкою (обоє перебували у стані алкогольного сп’яніння), увечері, близько 21:00, у його ж будинку, виник словесний конфлікт. Мотив конфлікту – невдоволення чоловіка, викликане надмірним споживанням співмешканкою алкогольних напоїв. А коли слова не подіяли, обвинувачений пустив у хід кулаки, завдавши численних побоїв, від яких жінка померла», – йдеться у повідоменні.

Вироком Житомирського районного суду обвинуваченого визнано винним у скоєнні злочину за ч. 2 ст. 121 КК України та призначено покарання у виді 3-х років позбавлення волі.

Однак, Коростишівська місцева прокуратура, вважаючи, що за дії обвинуваченого, які призвели до непоправних наслідків – позбавлення життя людини, таке покарання є занадто «м’яким» та не співмірним зі скоєним злочином, оскаржила вирок першої інстанції.

Позицію місцевої прокуратури підтримав Житомирський апеляційний суд, який скасував вирок суду першої інстанції та постановив новий – позбавлення волі строком на 7 років.

Нагадаємо, у Бердичівському районі син забив прикутого до ліжка 83-річного батька до смерті. Житель Коростишева до смерті забив співмешканку.

Leave a Comment