Чуднівську міську ОТГ очолив 70-річний брат нардепа Развадовського

Чуднівську міську ОТГ очолив 70-річний брат нардепа Развадовського

 Результати виборів.

У Житомирській області 23 грудня у 6 новостворених об’єднаних територіальних громадах відбулись перші вибори. Про це повідомила прес-служба обласної ради.

Одну із ОТГ очолив 70-річний брат народного депутата України від Чуднівського округу Віктора Развадовського. До цього тривалий час він був міським головою у Чуднові. Вибори відбулися у Чуднівській міській, Вільшанській сільській Чуднівського району, Райгородцькій сільській Бердичівського району, Швайківській сільській Бердичівського району, Гришковецькій селищній Бердичівського району та Вчорайшенській сільській Ружинського району об’єднаних територіальних громадах.

«Жителі цих громад обрали голів та депутатський корпус. За результатами виборів головою Гришковецької ОТГ обрано Ірену Лісову, Швайківської ОТГ – Тараса Яригіна, Райгородецької ОТГ – Галину Кудлай, Вчорайшенської ОТГ – Олександра Черешнюка, Вільшанської ОТГ- Сергія Мельника та Чуднівської міської ОТГ – Івана Розводовського», – йдеться у повідомленні.

Також до 6 ОТГ Житомирщини обрали 140 депутатів. Загалом, цього дня вибори відбулись у 78 об’єднаних територіальних громадах в 13 областях України, зокрема у 9 міських, 16 селищних, 53 сільських ОТГ. Отож наразі в Україні вже діє 805 ОТГ, до складу яких увійшли понад 3700 сільських, селищних, міських рад. Всього в Україні створено 874 ОТГ.

Нагадаємо, нардеп Развадовський продав майно на понад 6 мільйонів. Нардеп Развадовський за чотири дні оновив свій автопарк на 2,5 мільйони.

Leave a Comment