Чи потрібно віддавати свою дитину на різноманітні секції? Та що саме обрати? 

Чи потрібно віддавати свою дитину на різноманітні секції? Та що саме обрати? 

bro.zt.ua

Зараз батьки намагаються заповнювати вільний час дитини по максимуму. Популярними є курси робототехніки та програмування для дітей. А ще спортивні секції – футбол, єдиноборства або плавання. Так як вже на носі новий навчальний рік, то варто вирішити чи буде дитина ходити кудись поза школою. Давайте разберем переваги гуртків: 

  • Організовує дозвілля дитини. Після занять у школі дитина зможе заповнити час корисною і цікавою роботою. Окрім того, ризик потрапити в сумнівні компанії і перейняти негативний досвід від своїх однолітків зменшується.
  • Сприяє розвитку спілкування. Батькам сором’язливих і замкнутих дітей радять записувати їх на гуртки для того, аби розширити коло їхніх друзів, викликати бажання спілкуватися, розвиваючи комунікативні навики.
  • Підвищує рівень самооцінки. Відвідуючи той гурток, який справді подобається, допоможе дитині досягнути успіхів. І ця маленька перемога дозволить повірити в себе, в свої можливості.

Найголовніше, вважають психологи, щоб дитині справді подобалась сфера занять, колектив та викладач. І тоді вона сама буде просити вас аби ви дали змогу займатись улюбленною справою. Дівчатка, зазвичай, обирають танці або гімнастику, хлопці – футбол або гру на музичних інструментах. У Житомирі є центр танцю «AVANTE», тут починають займатись з дітками від 3 років. В такому досить ранньому віці найлегше привчити дитину до дисципліни та фізичних навантажень, особливо коли це стосується танцю.  У школі танцю викладають такі класи: 

  • «Body Ballet» для дорослих;

  • «Ваby Dance-3» для дітей 3-х років;
  • «Новітня школа танцю за методикою Інни Бурдейної».

Також треба пам’ятати, що у школі дитина більший час сидить та не розвиває свої м’язи –  це має поганий вплив на здоров’я дитини. Спортивні секції та гуртки – це дуже важливий етап у житті дитини. За їхньою допомогою розвиваються здібності і навички, зокрема і комунікативні, постійно їх вдосконалюючи. Тому слід підійти відповідально до вибору того чи іншого хобі вашої дитини.

Сьогодні перед дитиною відкриті необмежені можливості для розвитку її здібностей. І завдання батьків – навчити дітей розумно розподіляти свій час, знаходити баланс між навчанням і відпочинком. Дуже важливо вчасно відчути ту тонку грань, за якою реалізація потенціалу відбирає у дитини дитинство. Повірте, навіть найефективніші курси не замінять дитині ігор на свіжому повітрі і вільного спілкування з однолітками. 

Детальну інформацію про послуги Ви можете дізнатись на сайті bro.zt.ua

Сторінка у Facebook: facebook.com/broztua/

Сторінка в Instagram: instagram.com/discountshopbro/