Чиновника Житомирської ОДА, якого затримали на хабарі, відсторонили від роботи

Чиновника Житомирської ОДА, якого затримали на хабарі, відсторонили від роботи

Триває слідство.

Заступник начальника управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Віктор Лучків відсторонений від роботи на період здійснення досудового розслідування. Про це повідомила прес-служба облдержадміністарції з посиланням на начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколу Суслика.

«На основі листа слідчого управління ГУ Нацполіції в Житомирській області заступник начальника управління – начальник відділу медицини та катастроф та організації медичної допомоги населенню управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Віктор Лучків відсторонений наказом управління від виконання обов’язків на період проведення слідчих дій. Сподіваюсь, що правоохоронні органи проведуть слідчі дії об’єктивно», – зазначив Микола Суслик.

За його словавми, Віктор Лучків працює в управлінні із 2006 року і скарг на його роботу як заступника не було.

«Для мене це непередбачуваний випадок. У функції заступника не входить призначення і визначення інвалідності громадян, які потребують посвідчення на МСЕК. Це рішення комісії, яке не відноситься до його компетенції», – підкреслив начальник управління.

Нагадаємо, що 8 квітня детективи Слідчого управління ГУНП Житомирщини спільно з оперативниками Управління захисту економіки в області викрили згаданого чиновника в отриманні хабара: 55-річний службовець запропонував жителю області передати йому 10 тисяч гривень за встановлення останньому групи інвалідності на певний термін.

Leave a Comment