Чиж не змогла пояснити, чому мільйон бюджетних коштів на облаштування «Дому української культури» пішли одному підприємцю

Яким чином формувалися пропозиції на закупівлю послуг та товарів облаштування «Дому української культури», чому всі ці роботи проводив лише один «універсальний» підрядник, чому досі об’єкт не оформлений належним чином? Ці та інші запитання депутати поставили секретарю міської ради Наталії Чиж у ході сесії 19 травня.

«Я хочу від вас почути конкретну відповідь на запитання стосовно витратної частини. Чому договір був заключений лише з одним «універсальним» підрядником,  який виконував усі послуги та закупівлі за бюджетні кошти? Яким чином була визначена ця фізична особапідприємець?», – поцікавилася депутат міської ради Наталія Леонченко.

мыськ сессія 2-0572

У сесійній залі деякі депутати почали пошепки обговорювати завищену вартість товарів та послуг – міське управління культури  замовило все це у ФОП Козлова на 1 млн 100 тис. грн.

«Коли ми почали працювати над створенням «Дому української культури», зверталися до всіх, хто може нам допомоги. Український дім – це не просто купити рамки. Над ним працювали дизайнери, працювала група людей. До нас надходили пропозиції від різних компаній. Їх було три. Зараз й не згадаю, не назву… Підрядника визначили за конкурентною ціною»,- сказала Чиж.

За словами секретаря міської ради,  зараз «все йде відповідно до плану. Зокрема,  шукають фахівця на посаду директора «Дому української культури», бо в управлінні культури такої людини немає. Саме ж підприємство хочуть зробити комунальним і проводити там реєстрацію шлюбів і новонароджених дітей.

«У вересні ми чули, що це буде комунальне підприємство, у січні нам говорили це ж саме Вже травень, а Українській дім продовжує «висіти» у повітрі. Це «неіснуючий голландець». Для того, щоб оголосити конкурc на заміщення посади директора, спочатку треба створити комунальне підприємство «Дім української культури» Житомирської міської ради.  Виконавчий орган міської ради – управління культури – не може займатися окремим видом діяльності під назвою «Дім української культури». Сподіваюся, що нарешті нас почують!», – обурювалася Леонченко.

мыськ сессія 1-0520

«Якщо говорити про створення комунального підприємства «Дім української культури», то спочатку потрібно було створити це підприємство, а вже потім витрачати бюджетні кошти!», – додала депутат Любов Цимбалюк.

Нагадаємо, за 6 місяців роботи секретар міської ради Наталія Чиж 8 разів «ходила» у відпустку. Власне, 20 із 113 робочих днів секретар міської ради відпочивала.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *