Де провести з дитиною незабутні вихідні у Житомирі

Де провести з дитиною незабутні вихідні у Житомирі

Реклама.

Поки за вікном ще чарівна осінь і вас не поглинула осіння хандра, потрібно встигнути гарно відпочити разом з родиною та отримати заряд енергії на зиму. В таку погоду не хочется провести вихідні сидячи вдома та займатись звичайними домашніми справами. Беріть за руку дітей та другу половинку і виходьте на вулицю, гуляйте парками, дихайте свіжим повітрям і пийте теплу та смачну каву. А якщо захочете розважитись та провести з дитиною незабутні вихідні, то ми підібрали для вас 3 місця у Житомирі, де завжди весело!

Контактний зоопарк “Multizoo” – це сучасна лаунж-зона біля самого водоспаду. Тут можна випити смачної кави, поласувати десертами та перепочити, поки діти проводять час з професійною нянею. Просто відпочиньте, сидячи в зручному й мальовничому місці. На території зоопарку регулярно проводять квести, змагання й різноманітні розважальні програми, в яких можуть прийняти участь всі бажаючі.

Ціни: від 148 грн.

Розташування: ТРЦ «Глобал UA»

 

Сімейний хаб “Літо” – це місце, де зібрано все для розвитку та відпочинку вашої дитини. Тут є ігрова кімната, курси з підготовки до школи, послуга “вільна мама” та багато активностей для дітей. У ігровій кімнаті є батути, лабіринти, іграшкова кухня і навіть автопарк. У клубі “Літо” працюють справжні професіонали, котрі люблять дітей та знають як зробити їх щасливими. Ви можете відпочивати разом з дитиною або спостерігати як вона грається з іншими дітками, пити каву та відпочивати. Гарантуємо, що такий відпочинок вам сподобається!

Ціни: від 450 грн (10 год. у ігровій кімнаті)

Розташування: пров. Скорульського 5

Ресторанно-готельний комплекс “Relax” тут до ваших послуг є ресторан, готель та лазня. У ресторані смачна кухня та різноманітне меню, смачні салати, апетитні гарячі страви та широкий вибір гриль-меню. А також різномаїтна коктейльна карта. Для повного розслаблення ви можете відвідати сауну та басейн.

Ціни: сертифікати від 500 грн

Розташування: вул. Чуднівська, 103В

У DISCOUNT SHOP BRO ви можете придбати сертифікати зі знижками у заклади Контактний зоопарк “Multizoo”, Сімейний хаб “Літо”, Ресторанно-готельний комплекс “Relax”.

Сторінка у Facebook: facebook.com/broztua/

Сторінка в Instagram: instagram.com/discountshopbro/

 

Leave a Comment