Декорації серіалу «Слов’яни» хочуть перенести з Денишів у інше місце

Декорації серіалу «Слов’яни» хочуть перенести з Денишів у інше місце

А їх зруйнований стан – частина сюжету стрічки.

Поблизу села Дениші, що у Житомирському районі, залишились зруйновані декорації, де знімали українсько-словацький серіал “Слов’яни”. Кілька днів поспіль користувачі соціальних мереж активно обговорюють подальшу долю декорацій та обурюються їх станом. Мовляв, з туристичного об’єкту залишилися руїни. За інформацією знімальної групи, це обумовлене сюжетом стрічки. Наразі вирішується питання щодо якнайшвидшого перенесення всіх декорацій серіалу «Слов’яни» в інше місце.

“… «зруйнований» стан декорацій на фотографіях, які старанно поширюють деякі активісти, обумовлений сюжетом: у фільмі ви побачите поселення, історію якого знімали в Денишах, не лише гарним і квітучим, а й у стані занепаду. Саме ці сцени фільмували наприкінці знімального процесу”, – повідомили представники знімальної групи на своїй сторінці у Facebook.

Крім того, у дописі йдеться, що об’єкт поблизу села Дениші не є покинутим і занедбаним – про це свідчить те, що на цій території досі є охорона. Наразі вирішується питання щодо якнайшвидшого перенесення всіх декорацій серіалу «Слов’яни» в інше місце, спеціально відведене для створення музею під відкритим небом.

Нагадаємо, декорації історико-пригодницького серіалу з елементами фентезі “Слов’яни”, який знімала українсько-словацька режисерська група поблизу села Дениші, що у Житомирському районі, стали туристичними об’єктами. Зйомки завершилися на початку жовтня. Днями тамтешню атмосферу історичного періоду VI століття – бачила житомирська фотограф Анастасія Залужна.

До слова, 12-серійний ґрунтується на реконструкції історичного періоду VI століття. В основі фільму лежать традиції та міфологія древніх слов’ян.

 

Leave a Comment