Делегації з міст-побратимів вечерятимуть у ресторані дружини Сухомлина

Делегації з міст-побратимів вечерятимуть у ресторані дружини Сухомлина

Святкування Дня Європи у Житомирі на мільйон.

Загальна сума свята День Європи, який відбудеться у Житомирі, становить 950 тис. грн. Про це на своїй сторінці у Facebook написала депутат міської ради Ірина Ярмоленко. За її словами, 350 тис. грн зняли з кінофестивалю «Молодість», 600 тис. грн додали з бюджету. Депутат розкритикувала підхід управління культури до замовлення послуг.

Вражають не лише суми витрат, але й вибір виконавців. Зокрема, планується, що делегації з міст-побратимів вечерятимуть у ресторані «Барбарис» (який належить дружині міського голови, – авт.)

«Ось вам підготовка управління культури до Дня Європи. Вже визначили суми, вже визначили, хто їх освоюватиме. 56 тисяч хтось отримає за “організацію Дня Європи”, поліграфія буде закуповуватися на 10 тисяч та ще інформкампанія на 50 тисяч (тут не вказали поки типографії) – і ніякого “Прозоро”. Тому запрошую усі рекламні агенції міста позмагатися в конкурентності.Зате їстимуть наші гості чітко в “Барбарисі” та “Корчмі”. За словами чиновників, це – єдині дружелюбні та найкращі заклади. Вони зароблять 75 тисяч гривень. 120 тисяч піде в готель «Додо» та «Рейкартс» – 1500 грн\доба. чотирьом перекладачам заплатять 25 тисяч гривень. Їх, мабуть, також визначатимуть дуже прозоро. І транспорт – єдиний ФОП “Савіцький” має право возити на 70 тисяч гривень», – написала Ірина Ярмоленко.

Варто зауважити, що кафе «Барбарис», у якому вечерятимуть делегації з міст-побратимів, належить товариству з обмеженою відповідальністю ТОВ “КОН БРІО”. Власниками ж останнього, відповідно до єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, є дружина міського голови Сергія Сухомлина – Світлана, однопартієць Олександр Рабінович разом із дружиною.

Нагадаємо,  дружина Сергія Сухомлина Світлана своїм підприємництвом у 2013 році заробила майже 300 тис. грн. Однак кар’єрне зростання чоловіка пішло їй тільки на фінансову користь. Вже у 2014 році бізнес приніс Світлані Сухомлин  301 тис. грн. А ось відтоді, коли він обійняв посаду міського голови — бізнесові справи пішли різко вгору. І принесли дружині мера більше, ніж потрійні “дивіденди”. За 2015 рік підприємства, власницею яких є дружина міського голови, принесли їй майже 1 млн грн.

Leave a Comment