День із міським головою Малина проведе місцевий підприємець

День із міським головою Малина проведе місцевий підприємець

У мерії визначили переможця конкурсу.

Перемогу у проекті «Один день з міським головою», оголошеному у червні Малинською міською радою, здобув підприємець Василь Гераймович. Про це повідомила прес-служба міськради.

«На початку червня Малинська міська рада оголосила про старт проекту «Один день з міським головою». Протягом місяця на адресу виконавчого комітету надійшло 16 заявок на участь. Найактивнішою категорією виявилася учнівська молодь міста. Також були заявки від представників громадських організацій міста, підприємців та студентів», – йдеться у повідомленні.

Переможця визначали за допомогою жеребкування. «Пощастило» малинському підприємцеві Василю Гераймовичу.

«Дату проведення «Дня з міським головою» буде узгоджено з урахуванням інтересів учасника. За умовами проекту, по результатам проведеного дня, учасник має підготувати власні висновки та пропозиції, які будуть опубліковані на інтернет-ресурсі міської ради», – йдеться далі у повідомленні.

У мерії Малина обіцяють, що через велику кількість бажаючих взяти участь у проекті, його обіцяють продовжити.

Нагадаємо, що наприкінці травня Малинська міська рада оголосила конкурс на участь у проекті «Один день із міським головою». На ремонт будинку культури у Малині витратять більше 30 млн грн.

Leave a Comment