День міста у Житомирі, Баранівці, Чуднові та «Фестиваль дерунів» відбулися без грубих порушень правопорядку, – поліція

День міста у Житомирі, Баранівці, Чуднові та «Фестиваль дерунів» відбулися без грубих порушень правопорядку, – поліція

40 тисяч жителів та гостей області взяли участь у заходах.

Святкові заходи на вулицях Житомира, Коростеня, Чуднова, Баранівки, а також селищах і селах регіону, які минулих вихідних відзначали річниці з дня заснування, відбулися без грубих порушень громадського порядку. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

«Відзначення Днів міст Житомира, Чуднова та Баранівки, а також щорічний «Фестиваль дерунів» у Коростені пройшли спокійно. Найбільше заходів традиційно відбулося в обласному центрі – понад 20. Загалом в урочистих та розважальних заходах, спортивних змаганнях у ці дні взяли участь понад 40 тисяч жителів та гостей Житомирщини. Повідомлень про порушення громадського порядку або вчинення кримінальних діянь під час їх проведення не надходило. Загалом для безпеки, спокою та гарного настрою жителів області у ці дні правопорядок у місцях проведення масових заходів патрулювали близько 300 працівників поліції», – йдеться у повідомленні.

Водночас до чергових частин поліції області упродовж святкових вихідних 9-10 вересня надійшло 1051 повідомлень, 119 з них з ознаками кримінальних правопорушень, а саме: крадіжки, нанесення тілесних ушкоджень, незаконне зберігання наркотичних засобів та інші. У 21 випадку відразу було встановлено особи, які обґрунтовано підозрюються у причетності до вказаних протиправних діянь. Загальна кількість зареєстрованих подій за святкові дні, у порівнянні з буденними, не збільшилася.

Нагадаємо, на майдані Корольова 9 вересня, з нагоди відзначення 1133 річниці з дня заснування Житомира, відбувся гала-концерт за участі зірок української естради.

 

Leave a Comment