Депутат облради отримає майже 1,3 мільйони за будівництво баскетбольного майданчика у Хорошеві

Депутат облради отримає майже 1,3 мільйони за будівництво баскетбольного майданчика у Хорошеві

Роботи мають виконати до кінця року.

Хорошівський навчально-виховний комплекс заплатить 1 млн 216 тис. 978 грн за будівництво баскетбольного майданчика з штучним покриттям депутату обласної ради Анатолію Подіку. Відповідний укладений договір з підприємцем оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro» 6 листопада.

Підрядника обрали без тендера, так як сума закупівлі є «допороговою». Відповідно до документа, роботи з будівництва об’єкта мають завершитися до кінця цього року. Фізична особа-підприємець Анатолій Подік, який є депутатом обласної ради від партії Петра Порошенка «Солідарність», є «популярним» підрядником серед комунальних підприємств та установ області. Він регулярно виконує роботи з різного роду будівництва та ремонту.

Відповідно до декларації, торік Подік отримав 2 млн 537 тис. 965 грн доходу від зайняття підприємницькою діяльністю, 150 тис. 105 грн – зарплати за основним місцем роботи у ТОВ “Тетерів-Будпроект”, 23 тис. 273 грн – пенсії. Крім того, 965 тис. депутат задекларував готівкою.

Нагадаємо, що Олевська ОТГ заплатить майже 1 мільйон фірмі члену виконкому за капітальний ремонт доріг. Дружина колишнього заступника мера отримає майже 15 мільйонів за ремонт автомобільної дороги.

Автор: Павло СВІРГУН

Leave a Comment