Депутат облради пропонує звернутися до мера Львова з пропозицією створити інтерактивну карту перевезення сміття

Депутат облради пропонує звернутися до мера Львова з пропозицією створити інтерактивну карту перевезення сміття

Дмитро Кропачов підготував відповідний проект рішення.

Депутат обласної ради Дмитро Кропачов пропонує колегам звернутися до міського голови Львова з пропозицією створити публічну інтерактивну карту перевезення сміття та вивезення його з несанкціонованого місця скидання. Депутат зареєстрував відповідний проект рішення. Текст звернення має затвердити сесія обласної ради вже 25 травня.

«За 2016 2017 роки задокументований несанкціонований вивіз львівського сміття в місто Житомир та Бердичівський, Коростенський, Малинський, Народицький (заповідник «Древлянський»), Пулинський, Радомишльський, Романівський, Ружинський, Черняхівський райони Житомирської області. Сміття несанкціоновано возять не тільки у нашу область, а й розвозять по всій Україні. Взявши до уваги чисельні звернення мешканців територіальних громад Житомирщини, ми, депутати Житомирської обласної ради, звертаємось до Вас проханням: 1) створити на офіційному сайті Львівської міської ради публічну інтерактивну карту переміщення транспортних засобів, що здійснюють перевезення сміття до полігонів твердих побутових відходів та інші місця, з метою відслідковувати їх рух на базі технічних засобів (GPS пристроїв); 2) у разі зафіксованого за допомогою публічної інтерактивної карти факту несанкціонованого ввезеного сміття, організувати вивезення його з несанкціонованого місця скидання», – йдеться у тексті звернення.

Нагадаємо, «Львівське» сміття новоград-волинський підприємець вивозив у Пулинський район. Три фури з львівським сміттям затримали у Малинському районі.

Leave a Comment