Депутат облради Володимир Кропивницький просить Сухомлина скликати позачергову сесію

Депутат облради Володимир Кропивницький просить Сухомлина скликати позачергову сесію

Через відсутність інсуліну в аптеках.

Депутат Житомирської обласної ради Володимир Кропивницький вимагає від міського голови Житомира скликати позачергову сесію через відсутність інсуліну в аптеках міста. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Facebook.

«В аптеках Житомира відсутній безкоштовний препарат для хворих на діабет! Житомиряни, які звернулись до мене, як до депутата облради, зі скаргами розповіли про відсутність інсуліну. Люди у розпачі! За мізерну пенсію, яку вони отримують від держави, вони не взмозі купити інсулін в аптеках. Це геноцид житомирян!!!», – написав Кропивницький у соціальній мережі.

За його словами, питання розподілу коштів медичної субвенції та контролю за призначенням лікарями необхідної кількості препаратів інсуліну хворим, внесених в електронний реєстр, відноситься безпосередньо до компетенції і відповідальності органів місцевого самоврядування.

У коментарях до допису депутата користувачі повідомляють, що подібна ситуація спостерігається і в інших містах області. Зокрема, недостатність препарату є у Бердичеві.

Нагадаємо, що депутати Житомирських обласної та міської рад долучилися до прибирання міста. Депутати облради обурилися, що при недостатності інсуліну з бюджету виділяють кошти на волейбол.

Leave a Comment