Депутат Величко хоче побудувати у своїй школі спортзал майже за 10 мільйонів (ФОТО)

У приміщенні житомирської загальноосвітньої школи № 10, що знаходиться по Київському шосе, 37, планують побудувати спортивну залу загальною вартістю 9 млн 600 грн. Цьогоріч із бюджету розвитку проект можуть частково профінансувати на 4 млн 200 тис. грн. Про потребу у зведенні об’єкту повідомив депутат міської ради і директор згаданої школи Олександр Величко під час бюджетної комісії.

20160303-oleksandr-velychko-bk-01 «Спортивної зали немає у багатьох школах міста Житомира. Але у нас на сьогодні немає навіть приміщення, пристосованого для того, щоб проводити уроки фізкультури. Ставши директором, я вжахнувся, коли це побачив. Тому перше, що зробив, – звернувся до колег-депутатів попередньої каденції. Вони підтримали проект будівництва цього об’єкту. Його вартість була більше 11 мільйонів. Буквально місяць тому ми провели експертизу, внаслідок чого ця сума зменшилася до 9 млн 600 грн. Зрозуміло, що й це дуже велика сума – майже третина всього бюджету, який спрямований на освіту міста. Тому ми її розділили на декілька частин. Наразі мова йде про 4 млн 200 тис.» – пояснив він.

20160303-oleksandr-velychko-bk-05

Зважаючи на те, що території школи становить 2,5 га, місце для зведення спортзали було неважко виокремити. Її площа – орієнтовно 525 м2. При цьому перехідне приміщення між школою і залою дасть можливість зробити кабінет інформатики та санвузли, що для закладу лишається складним питанням. Відтак, будівництво спортивної зали може у комплексі вирішити відразу декілька проблем. На сьогодні у ЗОШ № 10 навчається 250 дітей. Величко прогнозує, що поява спортзали сприятиме збільшенню кількості учнів.

20160303-lubov-tsimbaluk-bk-01

Депутатка Любов Цимбалюк закликала колег підтримати виділення коштів на цей об’єкт за умови, що замовником будівництва виступить управління освіти міськради. Проте депутати, зрештою, підтримали виділення коштів, збігшись думкою, що замовником будівництва все ж виступить управління капітального будівництва, а управління освіти разом із керівниками школи контролюватимуть цей процес.

Зауважимо, депутат Житомирської міської ради від ВО «Батьківщина» Олександр Величко став директором загальноосвітньої школи № 10 влітку минулого року. 16 червня його представили педагогічному колективу навчального закладу.

20160303-oleksandr-velychko-bk-02

Нагадаємо, у Житомирській загальноосвітній школі № 8 триває будівництво сучасної астрофізичної обсерваторії, для якої наразі необхідно закупити обладнання на 250 тис. грн.


Текст, фото: Олександр Трохимчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *